910×167-baner-klienci-podstrona

Klienci

Microsoft

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji.

Infor

Infor jest wiodącym dostawcą aplikacji biznesowych i usług, pomagającym 73 000 klientów w 194 krajach ulepszyć operacje biznesowe i przyspieszyć rozwój. Dostarcza szeroką gamę produktów m.in. CRM, ERP, HCM, PLM, WFM, EAM, SCM, FM.

Cisco Systems

Cisco to przedsiębiorstwo produkujące urządzenia przeznaczone do trasowania, zapory sieciowe, przełączniki, koncentratory, oprogramowanie wspomagające zarządzanie sieciami komputerowymi oraz wiele innych produktów i usług związanych z teleinformatyką.

Check Point

Firma Check Point to lider w zabezpieczaniu Internetu, sieci, systemów komputerowych i danych. Przedsiębiorstwo produkuje sprzęt i oprogramowanie komputerowe. Najbardziej znane z produkcji zapór sieciowych i systemów VPN.

Sage

Sage jest światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie. Firma została założona w 1981 roku i posiada 6 milionów klientów oraz ponad 13 200 pracowników na całym świecie. Działa w ponad 24 krajach, na terenie Europy, Ameryki Północnej, Południowej Afryki, Australii oraz w Indiach i w Chinach.

IFS

Firma IFS założona w 1983 r., rozwija, dostarcza i wdraża system IFS Applications™, rozszerzony pakiet oprogramowania klasy ERP. IFS koncentruje się na czterech głównych procesach biznesowych: zarządzaniu majątkiem i usługami serwisowymi, produkcją, łańcuchem dostaw oraz projektami.

CA Technologies

Computer Associates International to amerykański producent oprogramowania, trzeci co do wielkości spośród firm software’owych. Obecnie koncentruje się na aplikacjach dla biznesu, m.in. do zarządzania tożsamością i dostępem.

Zscaler

Firma Zscaler to największa na świecie firma zajmująca się bezpieczeństwem w chmurze (cloud security). Chroni miliony użytkowników w ponad 140 krajach na całym świecie. Posiada ponad 40 Data Center.

UNIT4

UNIT4 jest partnerem biznesowym firm i instytucji, które szukają rozwiązań informatycznych klasy ERP i HR. Działa na rynku od 1987 roku, a z jej rozwiązań korzysta ponad 2 000 przedsiębiorstw.

QAD

Firma QAD istnieje na rynku od 25 lat i jej produkty są używane przez ponad 5,500 wytwórców w 90 krajach. QAD jest zaufanym partnerem technologicznym, pomagającym eliminować nieefektywność i zwiększać produktywność firm wytwórczych prowadzących operacje w skali lokalnej i międzynarodowej.

S&T

S&T Services Polska jest polskim oddziałem Grupy S&T, będącej największą w naszym regionie Europy firmą konsultingową. Firma oferuje usługi konsultingowe, outsourcing, projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych oraz całodobowe wsparcie, dostosowane do wymagań klientów.

Sii

Sii od 2006 roku wspiera klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Realizuje projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, retail, usług profesjonalnych, sektora publicznego, telekomunikacji i innych.

Bonair

Bonair SA istnieje na rynku od 1991 roku. Projektuje i tworzy aplikacje dedykowane, wdraża systemy wspierające zarządzanie (ERP, CRM, BI), monitorowanie i optymalizację produkcji (MES), specjalizuje się w integracji aplikacyjnej i systemowej oraz dostarcza infrastrukturę sprzętowo-systemową.

PCC

Polish Consulting Company Sp. z o.o.  jest polskim partnerem firmy Infor w zakresie dostarczania i wdrożeń zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami. Specjalizują się we wdrażaniu systemu Infor M3

SAP

SAP Polska rozpoczął działalność we wrześniu 1995 roku, jest jedną ze spółek niemieckiego przedsiębiorstwa informatycznego. SAP jest liderem polskiego rynku aplikacji biznesowych. Liczba klientów, którzy skorzystali z rozwiązań SAP od momentu rozpoczęcia działalności w Polsce przekroczyła 1,5 tys.

SID

SID jest wiodącą firmą konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych, usług integracyjnych oraz doradczych. Firma SID jest strategicznym Partnerem SAP – światowego lidera rynku aplikacji biznesowych dla firm i instytucji. Realizuje także kompleksowe projekty wdrożeniowe aplikacji wspierających biznes takich jak ERP, HCM, CRM, eCommerce czy SCM.

Trend Micro

Trend Micro to lider zabezpieczeń internetowych i obliczeń w chmurze, tworzy oprogramowanie wspomagające ochronę danych oraz przeciwdziałające zagrożeniom sieciowym. Firma została założona w 1988 roku w USA i posiada ponad 5 000 pracowników na całym świecie.

Qualiac

Producent oprogramowania ERP dla średnich i dużych organizacji i firm ze wszystkich sektorów. Qualiac ERP jest dostępny w 9 językach i zaimplementowany w ponad 27 krajach całego świata. Qualiac Polska oferuje wdrożenie i usługi wsparcia na terenie Polski i krajów sąsiednich.

PSI

PSI tworzy kompletne rozwiązania informatyczne dla energetyki (EMS, SCADA), produkcji przemysłowej (SCM, APS, MES), logistyki (WMS, TMS) oraz transportu publicznego (ITCS, DMS). Koncern PSI powstał w 1969 roku, zatrudnia obecnie ponad 1.700 osób na całym świecie, a jego obroty wynoszą ok. 180 milionów euro.

BlackLine

Od momentu powstania w 2001 roku, BlackLine stał się wiodącym dostawcą oprogramowania działającego w chmurze, który automatyzuje i kontroluje procesy operacji finansowych. Firma BlackLine posiada siedzibę w USA, a także biura w całej Europie.

© Copyright 2014-2015 - MARKETER IT - IT Market Research and Sales Support